طول مطالعه: 4 دقیقه

دامیننس اتریوم زیر مقاومت محدوده 20.54 الی 20.67 درصد قرار گرفته است، و در صورتی که این مقاومت به همراه خط روند نزولی تبدیل به حمایت شود، انتظار می رود که روند صعودی شاخص از سر گرفته شود. در صورت ازدست رفتن این حمایت نیز محدوده بعدی 2370 الی 2280 دلار می تواند با واکنش همراه باشد. دامیننس اتریوم نیز با حمایتی که در محدوده 15.10 درصد داشت، پر قدرت محدوده مقاومت 15.30 درصد را شکست، و با پولبک به این ناحیه رشد این شاخص تا محدوده 15.70 درصد ادامه پیدا کرده است. ​​​​.

کرونا ۲۴ شهریور
حمایتی که برای این شاخص در نظر گرفته شده است، در محدوده 18.20 الی 18.40 درصد قرار دارد، و با توجه به اندیکاتور مووینگ که در این ناحیه قرار گرفته است، احتمال واکنش شاخص به این سطح وجود دارد. دامیننس اتریوم به صورت موقت حمایت خود را در محدوده 14.20 درصد از دست داد، و به عدد 14 درصد واکنش مثبت نشان داده است. دامیننس اتریوم در برخورد مجدد به حمایت 15.70 درصد، با واکنش خوبی همراه بوده است، و این حمایت تاکنون مانع از نزولی شدن روند این شاخص در تایم فریم 1 ساعته شده است. .

ولادیمیر پوتین به انگلیسی قیمت در 24 ساعت گذشته با افزایش کمی همراه بود. بنابراین انتظار می رود که هدف بعدی در عدد 19 درصد که عدد رندی می باشد، با واکنش مثبت و کوتاه مدت همراه باشد. اما برای کوتاه مدت در صورتی که کف کانالن نزولی سوم شکسته نشود، انتظار می رود که قیمت بعد از خروج از کانال نزولی سوم، ادامه نوسانات آن در کانال نزولی دوم به ثبت برسد.

در واقع مدیریت این شرکتها، به هنگام کاهش وجوه نقد حاصل از عملیات که بیانگر عملکرد ضعیف واحد تجاری بوده است، بهمنظور جبران این موضوع اقدام به افزایش سود ازطریق افزایش اقلام تعهدی اختیاری کرده است. بنابراین احتمال شکست حمایت مورد نظر و کاهش بیشتر تا محدوده 1300 دلار وجود دارد. نبود تقاضا و قدرت گرفتن فروشندگان موجب ریزش قیمت تا محدوده 1800 دلار و شکست این حمایت شده است.

ولادیمیر پوتین تحصیلات
با اینکه خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده اما تلاش خریداران برای شکست مقاومت 1100 دلار بی نتیجه مانده است. 1. بررسی کاربرد پروژه: این که پروژه معرفی شده آیا واقعا کمک جدی به دنیای واقعی خواهد کرد، توان حل یک مشکل اصلی را خواهد داشت، یا صرفا یک کاربرد معمولی دارد. اتریوم در روز گذشته مانند بیت کوین روند رنجی داشت، و مقاومت محدوده 1750 دلار هنوز به طور کامل شکسته نشده است.

جام جهانی ۲۰۲۶ بنابراین انتظار میرود که شرکتهای با عملکرد ضعیف تجاری که وجوه نقد حاصل از عملیات کمی گزارش کردهاند، به منظور گمراهی بازار و یا دلایل دیگر، سود گزارش شده خود را از طریق افزایش اقلام تعهدی اختیاری، افزایش دهند. از آنجا که وجوه نقد حاصل از عملیات، کمتر میتواند مورد دستکاری و اعمال نظر مدیریت قرار گیرد، در این تحقیق بهعنوان معیار اصلی عملکرد واحد تجاری در نظر گرفته میشود.

رونمایی آیفون 13 پاسخ به این سؤالات، بخش اعظمی از تحقیقات تجربی را در حوزه حسابداری و گزارشگری مالی به خود اختصاص داده است. اما با توجه به شیب بالای برخورد به این محدوده، احتمال واکنش کمی دارد. اتریوم مجدداً در ساعات گذشته به عدد رند 1600 دلار برخورد کرد و به آن واکنش نشان داد. حمایت سوم که محدوده قوی تری در کف کانال 4 ساعته می باشد، در قیمت 1770 الی 1790 دلار قرار گرفته است، و انتظار می رود در صورت برخورد قیمت، خریداران اتریوم مجددا در این محدوده حمایت های خوبی نشان دهند.

نکته ای که وجود دارد این است که کف قبلی قیمت به سمت پایین شکسته شده است، و اتریوم در تایم فریم 4 ساعته از حالت صعودی خارج شده است. در 24 ساعت گذشته اتریوم مطابق انتظار، یک حرکت صعودی دیگر به سمت مقاومت محدوده 1780 دلار انجام داد. روندی که شروع موج صعودی آن از محدوده 15 درصد بوده است، و در تایم فریم روزانه می تواند تا کف کانال بلند مدت هفتگی یعنی محدوده 17.7 الی 17.60 درصد کاهش داشته باشد.

مقاومت 3000 دلار مقاومت مهمی است که در حال حاضر باعث متوقف شدن قیمت شده است، و احتمال کاهش تا قیمت 2950 دلار وجود دارد. دامیننس اتریوم روی سطح حمایت 15.17 الی 14.20 درصد در حال نوسان می باشد. در صورت شکست این ترند لاین، انتظار می رود که برگشت مجدد به سمت حمایت های 2800 الی 2700 دلار را شاهد باشیم. بهعبارت دیگر انتظار میرود، وجوه نقد حاصل از عملیات و اقلام تعهدی اختیاری رابطه معکوسی را به شکل معنیداری از خود به نمایش بگذارند.

ازاینرو در این تحقیق ارتباط بین اقلام تعهدی اختیاری و وجوه نقد حاصل از عملیات مورد بررسی قرار میگیرد. همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از اتریوم در خدمت شما هستیم. به این معنی که می توانیم بفهمیم چه زمانی و در چه قیمتی خرید کرده، و چه زمانی و در چه قیمتی آن ارز را بفروشیم و سود خود را ازبازار کسب کنیم. باید روند قیمت و نحوه واکنش قیمت به این سطح مهم بررسی گردد.

آخرین بروزرسانی در: