طول مطالعه: 4 دقیقه

در سال های اخیر با توجه به افزایش قیمت مسکن ، دولت طرح های متعددی را برای کمک به کاهش مشکلات مرتبط با بخش مسکن ارائه نموده که ثبت نام وام ودیعه مسکن و طرح مسکن ملی از مهم ترین این طرح ها بوده که اولی در جهت حمایت از مستاجرین ارائه گردیده و مورد دوم با هدف کمک به خانه دار شدن افراد جامعه پیشنهاد شده است. طرح مسکن ملی همانند سایت سمن با هدف خانه دار کردن اقشار متوسط و ضعیف جامعه ارائه و در طی دو سال اخیر اجرایی شده است. ​​ ​.

مسکن ملی قم

همانطور که پیگیری وام ودیعه مسکن نیز تنها با استفاده از کد پیگیری سایت اقدام ملی مسکن امکان پذیر می باشد. برای ثبت نام طرح مسکن ملی 1400 از جمله ثبت نام خانه اولی ها، نیز ضروری است تا متقاضیان ثبت نام در این طرح با احراز شرایط همچون شرایط ثبت نام مسکن اولی ها ، مدارک تعیین شده در سایت رسمی طرح اقدام ملی مسکن را که همان سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن می باشد در هنگام ثبت نام در این سامانه بارگذاری کنند.

ابرتورم جهانی وام طرح جهش مسکن با بازپرداخت ۲۰ ساله پراخت خواهد شد. باید گفت که اگر منظور برنامه یا اپلیکیشن ثبت نام مسکن ملی بوده که با نصب آن بر روی موبایل بتوان برای ثبت نام مسکن ملی اقدام نمود، پاسخ سوال فوق منفی بوده، چرا که تا این لحظه اپلیکیشنی تحت عنوان برنامه موبایل مسکن ملی از سوی وزارت راه و شهرسازی معرفی نشده است. بنابراین از روشن بودن این سیمکارت مطمئن شوید. معلولین جسمی، حرکتی با دارا بودن حداقل 20 سال سن و با معرفی سازمان بهزیستی کشور قادر به شرکت در این طرح هستند.

مسکن ملی اصفهان

۱متقاضی ثبت نام طرح مسکن ملی ۱۴۰۰ و افرادی که تحت تکفل وی بوده ، ازتاریخ 1/1/1384به بعد فاقد هرگونه زمین مسکونی یا واحد مسکونی بوده و از تاریخ 22/11/1357 از هیچ یک از امکانات دستگاه های دولتی و عمومی در رابطه با فراهم کردن مسکن از جمله زمین و واحد مسکونی استفاده نکرده باشند. ۴در صفحه جدید، اطلاعات مربوط به کد ملی و شماره همراه خود را در کادرهای تعیین شده وارد کرده و پس از وارد کردن کد امنیتی در کادر مربوطه، دکمه (مرحله بعد) را کلیک نمایید.

5- در اینجا افراد تحت تکفل خود را وارد کنید و اگر فردی تحت تکفل شما نیست نیازی به پر کردن این قسمت ندارد. 2- در این مرحله کد ملی و شماره موبایل را وارد کنید. 4- در این مرحله اطلاعات مربوط به محل سکونت فعلی خود را وارد کنید. ۳متقاضی ثبت نام طرح مسکن ملی 1400 باید دارای حداقل ۵ سال سابقه سکونت در پنج سال اخیر در شهر مورد تقاضا باشد. ثبت نام طرح مسکن ملی ۱۴۰۰ صرفا از طریق سایت ثبت نام طرح مسکن ملی 1400 انجام می گیرد.

برای ثبت نام در هر طرحی مانند طرح سامانه املاک و اسکان، متقاضیان آن طرح باید مدارک مشخص شده را در سایت مربوط به آن طرح بارگذاری نمایند تا به این وسیله، صحت ادعای خود را مبنی بر داشتن شرایط لازم برای ثبت نام در آن طرح به متولیان آن طرح اثبات نمایند. ۶در پایان ثبت نام، سایت طرح ملی مسکن، یک رهگیری را برای شما صادر می کند. ۵سند مالکیت برای آن گروه از متقاضیان که دارای زمین می باشند.

یکی از سوالاتی که در مورد ثبت نام مسکن ملی به وفور به خصوص از سوی افرادی که فاقد کامپیوتر و لپ تاپ بوده، پرسیده می شود آن است که آیا ثبت نام مسکن ملی با موبایل نیز امکان پذیر می باشد؟ از آن محل نیز در اختیار سازندگان قرار میگیرد تا پروژه را شروع و تمام کرده و تحویل متقاضیان بدهد. نرخ سود تسهیلات 18 درصد در نظر گرفته شده است که برای دهکهای اول تا سوم نرخ سود 5 درصد و برای دهکهای متوسط نیز تا حداکثر ۱2 درصد است.

۴متقاضی از ابتدای سال ۱۳۸۴ تا کنون، هیچ گونه تسهیلات ساخت یا خرید مسکن را از سیستم بانکی دریافت نکرده باشد. ۵منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی از جمله چک برگشتی و تسهیلات معوقه نداشته باشند. متقاضیان زن متاهل میتوانند با ارائه تعهدنامه محضری از طرف همسر، مبنی بر پذیرش شرط واگذاری به همسر و به شرط تکمیل اطلاعات فرم «ج» به نام متقاضی و همسر با احراز سایر شرایط قانونی مندرج در شیوهنامه از مزایا و امکانات این برنامه برخوردار شوند.

با این توضیح که متقاضیان می توانند با دانلود و نصب آخرین ورژن از مرورگر کروم بر روی موبایل خود، با ورود به سامانه اقدام ملی مسکن، برای ثبت نام مسکن ملی با موبایل اقدام نمایند. متقاضیان مجرد نیز میتوانند در قانون جهش تولید با یک شرط ثبتنام کنند. به گزارش املاک صدف ، ثبتنام نهضت ملی مسکن (قانون جهش تولید مسکن) از ظهر دیروز آغاز شده و تاکنون حدود 100 هزار نفر در سامانه ثمن () ثبتنام کردهاند.

مسی و رونالدو
آنها را به دقت مطالعه کنید و در صورت صحیح بودنشان، روی گزینه تاییدیه اطلاعات کلیک کرده و مرحله بعد را انتخاب کنید. دکمه بعدی را کلیک کنید. متقاضی باید توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن مازاد بر تسهیلات بانکی را داشته باشد. ۷امکان سپردهگذاری حداقل ۴۰۰ میلیون ریال در مرحله اول ثبت نام طرح مسکن ملی 1400 را داشته باشند. پس از توضیح مهلت زمان ثبت نام طرح مسکن ملی ۱۴۰۰ و مدارک لازم برای ثبت نام این طرح، در این بخش از مقاله به توضیح نحوه ثبت نام طرح مسکن ملی 1400 می پردازیم.

آخرین بروزرسانی در: