طول مطالعه: 4 دقیقه

همچنین یک حالت خواب برای تصاویر پس زمینه 16 وجود دارد که برای صرفه جویی در مصرف باتری، آنها را تیره می کند. اپل امسال از نسخه صرف نظر کرد، به این معنی که خریداران باید بین ۱۴ و ۱۴ پلاس که نمایشگرهای آنها واقعا جمع و جور نیستند، یکی را انتخاب کنند. از نظر صفحه نمایش، آیفون ۱۴ دارای صفحه نمایش ۶.۱ اینچی است، در حالی که ۱۴ پلاس دارای صفحه نمایش بزرگتر ۶.۷ اینچی است.

آیفون 14 دیجی کالا
در حالی که اپل اندازه صفحه نمایش استاندارد ۶.۱ و ۶.۷ اینچی را ارائه خواهد کرد، بریدگی قبلی سنسورهای جلو با بریدگی قرصی برای اجزای و بریدگی دایره ای دوم برای دوربین جلو جایگزین شده است. اعلانها و هشدارها با بریدگی قرصشکل سازگار شده و حرکت میکنند، و اپل تاکید زیادی بر نحوه متحرکسازی و استفاده از این سیستم برای اعلانهای جدید دارد. این قابلیت همچنین به اپل این امکان را میدهد که حسگر را به روشهای مختلف برش دهد تا زوم واقعی ۲ برابری را در فاصله کانونی ۴۸ میلیمتر ارائه دهد. ​​​​​.

این تراشه جدید به انیمیشنهای ابریشمی جزیره دینامیک نیرو میدهد و همچنین سیستم دوربین جدید اپل را تامین میکند. به گزارش بخش فناوری سایت خبرمهم، اپل از جدیدترین گوشی های سری آیفون ۱۴ خود شامل آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پلاس، آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس رونمایی کرد. به گفته تیم کوک، مدیر عامل اپل، آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس «خلاقانهترین سری حرفهای تاکنون» گوشی های آیفون هستند.

به عبارت ساده تر، دو مدل پرو امسال آیفون، نقش گوشی های پرچمدار را در این سری بازی خواهند کرد و اپل نیز تمام توان خود را برای تجهیز این دو گوشی صرف کرده است. هر دو مدل، چیپست سال گذشته را حفظ کرده اند، که یک اقدام جالب توجه از سوی اپل است، که به طور سنتی هر سال یک پردازنده جدید را برای استفاده در کل مجموعه آیفون خود رونمایی می کند.

همچنین هر دو دستگاه دارای تراشه سریعتر و نمایشگر همیشه روشن هستند. اپل می گوید کیفیت تصویر در نور کم تا ۴۹ درصد بهبود یافته است و حالت شب دو برابر سریعتر است. اپل همچنین فلاش را در سیستم دوربین آیفون ۱۴ بهبود بخشیده است و آن را دو برابر روشن تر کرده که به فاصله کانونی عکس پاسخ بهتری می دهد. این قابلیت اطلاعاتی مانند یادآوری ها، رویدادهای تقویم و آب و هوا را بدون نیاز به روشن کردن دستگاه، به شما نمایش می دهد. ​​​ ​.

آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس هر دو دارای صفحه نمایش همیشه روشن خواهند بود که با ویژگی جدید ویجت و صفحه قفل 16 کار می کند. هر دو مدل قابلیت را که یک سرویس پیامرسانی اضطراری که از طریق ارتباط ماهوارهای است را ارائه می دهد. اپل ادعا می کند که فناوری «موتور فوتونیک» خود را که رندر رنگ و عملکرد در نور کم را بهبود می بخشد، در این سیستم پیاده سازی می کند.

رئال مادرید لایپزیش دوربین اصلی بازطراحی شده، عکسبرداری در نور کم را با سنسور چهار پیکسلی، دیافراگم /1.78 و فاصله کانونی ۲۴ میلی متری بهبود می بخشد. دوربین فوق عریض جدید همچنین عکاسی ماکرو را بهبود می بخشد و آن را در نور کم ۳ برابر افزایش می دهد. در جدول زیر می توانید قیمت این دو مدل در بازار هند و قیمت دلاری آن را مشاهده نمایید. حالا بیایید نگاهی به مشخصات، طراحی و قیمت مدل های جدید آیفون ۱۴ بیندازیم.

ولادیمیر پوتین تحصیلات در زیر جدول قیمت این دو مدل آیفون ۱۴ را نیز مشاهده نمایید. به گزارش ، آیفون ۱۴ و ۱۴ پلاس بیشتر طراحی آیفون ۱۳ از جمله پردازنده نسل قبلرا حفظ کرده اند. این سی پی یو شش هسته ای دارای دو هسته با کارایی بالا است که ۲۰ درصد انرژی کمتری مصرف می کند و چهار هسته با کارایی که از یک سوم توان پردازنده های رقبا استفاده می کنند. ​​​​​​ ​​!

قرعه E2 80 8cکشی ایران خودرو اپل با جدید خود، کارایی باتری، نمایشگر و دوربین را در اولویت قرار داده است. حالت سینمایی اکنون از وضوح ۴با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه و وضوح ۴با سرعت ۲۴ فریم در ثانیه پشتیبانی می کند. همچنین قابلیت که یک حالت تثبیتکننده جدید برای ضبط ویدیو است، در این دوربین ها وجود دارد. در بین این چهار مدل، مدلهای پرو بیشتر از همه برجسته هستند، به این دلیل که هر دو گوشی دارای یک بریدگی قرص شکل جدید هستند که جایگزین بریدگی کسل کننده قبلی می شود و می تواند به صورت پویا تنظیم شود.

اولین فروش آیفون ۱۴ در تاریخ ۱۶ سپتامبر صورت می گیرد، در حالی که نسخه پلاس در ۷ اکتبر به فروش می رسد. نمایشگر، اولین تغییر قابل توجه در طراحی نسخه های پرو آیفون ۱۴ است. در مورد دوربین، برای اولین بار، آیفون از سنسور ۴۸ مگاپیکسلی به جای سنسور ۱۲ مگاپیکسلی استفاده می کند. اپل از این مکانیسم به عنوان جزیره پویا یاد می کند. این می تواند تصاویر خیره کننده ای ایجاد کند و سنسور جدید حتی جزئیات را در فرمت اپل بهینه می کند.

آخرین بروزرسانی در: