طول مطالعه: 4 دقیقه

اتریوم در حال شکست حمایت محدوده 2700 دلار و ریزش بیشتر می باشد. در حال حاضر این شاخص داخل یک کانال صعودی به سمت مقاومت خود در حرکت می باشد. بنابراین در صورتی که ادامه حمایت خریداران را شاهد باشیم، شاخص دامیننس اتریوم می تواند تا مقاومت رند 20 درصد به حرکت صعودی خود ادامه بدهد. و در صورتی که این بار مقاومت 2800 الی 2850 دلار تبدیل به حمایت نشود، احتمال برخورد کامل به عدد 2700 دلار و حتی شکست این حمایت بیشتر خواهد شد.

خودرو ملی امارات
 ​​​​​​​​​!

قیمت هنوز داخل کانال صعودی قرار دارد، و در صورتی که بیت کوین باز هم به رشد خود ادامه دهد، احتمال رشد بیشتر قیمت و برخورد به مقاومت 1700 دلار به عنوان آخرین تلاش خریداران برای رشد قیمت وجود دارد. بنابراین روند رنج این شاخص مدت کوتاهی می تواند ادامه داشته باشد. با توجه به اینکه واگرایی مثبت روی اندیکاتور مشاهده شده است، احتمال رشد قیمت اتریوم در کوتاه مدت وجود دارد. مقاومت مهم اتریوم در محدوده 1300 دلار قرار دارد، و تا زمانی که این سطح تبدیل به حمایت نشود، روند کوتاه مدت همچنان نزولی می باشد.

زلنسکی فرار به لهستان

حمایت بعدی اتریوم در محدوده 1350 الی 1273 دلار قرار گرفته است، که می تواند با واکنش خوبی همراه باشد. مهم ترین حمایت قوی اتریوم نیز در نزدیکی کف قبلی و در محدوده 1175 الی 1145 دلار قرار گرفته است، که در صورت برخورد قیمت در اثر فشار فروش احتمالی، می توان با واکنش بسیار خوبی همراه باشد. تا زمانی که خط روند صعودی این شاخص حفظ شود، می توان انتظار داشت که در محدوده 17 درصد مجددا حمایت شود. ​​​.

در غیر اینصورت ادامه حرکت های نزولی را می توان انتظار داشت، و احتمال شکسته شدن حمایت نیز وجود خواهد داشت. بنابراین تا شکست یکی از محدوده ها و مشخص شدن ادامه وضعیت روند قیمت باید منتظر ماند. اتریوم روز گذشته با اینکه مقاومت محدوده 2950 دلار به سمت بالا شکسته بود، اما عدم تثبیت قیمت بالای این ناحیه منجر به شکسته شدن دوباره این حمایت و برخورد مجدد به سطح حمایت هفتگی شده است.

برخورد به این محدوده با توجه به اینکه مقاومت روزانه و 4 ساعته می باشد، با واکنش منفی همراه بوده است، و در صورت شکست مجدد حمایت 20 درصد، این بار شاخص می تواند تا حمایت 19.27 الی 19.40 درصد کاهش داشته باشد. در این صورت برای اهداف بعدی، اتریوم می تواند تا مقاومت های 1500 و 1600 دلار رشد داشته باشد. در غیر این صورت با شکسته شدن خط روند صعودی در تایم فریم 4 ساعته مجددا ادامه روند نزولی و اصلاح عمیق تر مورد انتظار می باشد. ᠎​​​​.

قرعه کشی ایران خودرو Z4car اما تا زمانی که این خط روند شکسته نشود، پتانسیل ادامه رشد قیمت و شکست مقاومت 2000 دلار وجود دارد. در صورت شکست این خط روند، قیمت می تواند وارد یک روند رنج بین مقاومت ذکر شده تا حمایت محدوده 1150 دلار شود. در این صورت احتمال برگشت شاخص اتریوم تا محدوده 17.5 درصد وجود دارد. دامیننس اتریوم با شکست موقع حمایت خود در محدوده 19.27 درصد، به عدد رند 19 درصد واکنش مثبت نشان داده است.

تحلیل فاندامنتال: ما با این تحلیل که از داده های آن چین به دست می آید، متوجه می شویم که نهنگ های بازار به طور کلی در چه ارزهایی در حال سرمایه گذاری می باشند. دامیننس اتریوم همان طور که انتظار می رفت، وارد یک روند رنج شده است، و بعد از شکست حمایت خط روند صعودی خود، به حرکت نزولی ادامه داده است. بنابراین با توجه به نزولی بودن روند، پتانسیل ادامه حرکت نزولی و برخورد به حمایت های پایین تر وجود دارد. ​​​​ ​​!

آیفون 14 دیجی کالا دامیننس اتریوم با شکست مقاومت 15 درصد، در حال حرکت به سمت اهداف بالاتر می باشد. دامیننس اتریوم در محدوده 19.50 الی 19.60 درصد در حال نوسان می باشد. اتریوم در پی ریزش قیمت بیت کوین با ادامه کاهش قیمت در حال برخورد به حمایت های تعیین شده می باشد. قیمت اتریوم برای امروز می تواند بین سطوح ذکر شده نوسان داشته باشد، تا با شکست یکی از محدوده ها، شاهد ادامه روند قیمت باشیم. حرکت قیمت و فشار خرید موجب برخورد قیمت به مقاومت محدوده 1900 دلار شده است.

ابرتورم جهانی حرکت اتریوم بعد از حمایتی که در محدوده 1030 الی 1040 دلار داشت، به سمت مقاومت 1070 الی 1077 دلار ادامه پیدا کرد. اندیکاتور واگرایی مخفی مثبت را در نمودار شناسایی کرده است، که نشان میدهد احتمال ادامه دار بودن روند رنج وجود دارد. این شاخص اکنون محدوده 19.36 الی 19.5 درصد را به حمایت تبدیل کرده و مقاومت های پیش روی این شاخص در عددهای 20 و 20.45 درصد می باشد.

روز گذشته احتمال اصلاح قیمت به سمت محدوده 1600 الی 1616 دلار اعلام شد، و همانطور که مشاهده میکنید، با واکنش های خوب و نشانه های عدم ریزش قیمت، مجددا اتریوم رشد کرد و این بار به مقاومت محدوده 1700 دلار برخورد کرده است. محدوده حمایتی اتریوم برای روز گذشته قیمت 1080 الی 1100 دلار بود، که خریداران در این ناحیه مجددا قیمت را به سمت بالا هدایت کردند. دامیننس اتریوم در روز گذشته افزایش شدید 6.5 درصد را تجربه کرد، و حجم بالایی از سرمایه به سمت اتریوم جذب شد.

آخرین بروزرسانی در: