طول مطالعه: 4 دقیقه

با اینحال اتریوم کلاسیک پس از رسیدن به این رکورد تاریخی، حرکت نزولی را شروع کرد و تا 23 مه به 45.16 دلار سقوط نمود. ماینرها و صرافی ها از هر دو بلاکچین را پشتیبانی می کنند. اتریوم کلاسیک که یک دوج کوین جدید است، همانطور که در ابتدا عرض کردیم در اوایل ماه مه افزایش قیمت بی سابقه ای را تجربه کرد و نظر افراد بسیاری که در حوزه رمزارزها فعالیت می کنند را به خود جلب نمود.

زلنسکی فرار به لهستان همچنین این سایت در پیش بینی قیمت اتریوم کلاسیک در سال 2022 ادعا می کند تا دسامبر این سال اتریوم کلاسیک با قیمت 89.57 دلار معامله خواهد شد. همچنین موسسه لانگ فورکست پیش بینی می کند که نوسانات قیمت اتریوم کلاسیک در سال 2021 بیشتر خواهد بود و در پایان سال قیمت آن به 105.3 دلار می رسد و سپس تا نوامبر 2022 به 62.8 کاهش خواهد یافت و نهایتا در ژانویه 2023 به 83 دلار قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد.

اما حتی با این قیمت سکه روند افزایش فوق العاده 873 درصد در سال را ثبت نموده است. با اینحال توانست جلوی این روند نزولی را بگیرد و 26 مه به 82.42 دلار رسید و سرانجام اما در تاریخ 16 ژوئن به 55.27 دلار سقوط کرد. با اینحال این رکورد قیمتی توانست توجهات را به سمت این رمزارز ببرد. با این وجود فروش گسترده ارزهای رمزپایه باعث کاهش قیمت این رمزارز به 4.51 دلار در ماه مارس 2020 شد و در بقیه این سال در محدوده ای بین 4 تا 6 دلار ماند.

این قیمت در فوریه 2020 به 12.34 دلار صعود کرد و بالاترین قیمت خود را از سال 2018 ثبت نمود. باز اما سقوطی دیگر در انتظار قیمت اتریوم کلاسیک بود و قیمت آن در دسامبر 2018 به 3.76 دلار کاهش یافت. همچنین این سایت در پیش بینی قیمت اتریوم کلاسیک در سال 2025 معتقد است که این رمزارز در آن سال به قیمت شگفت انگیز 163.31 دلار خواهد رسید. همچنین بازیابی قیمت را تنها می توان در سطح شکست 61 دلار پیش بینی کرد و این قیمت برای شکست دادن مقاومت قیمتی باید به 69.72 برسد.

با این حال درحالی که به بالاترین سطح خود رسیده بود و در نهایت در 12 مه قیمت آن 4362 دلار رسید، اتریوم کلاسیک به سرعت ارزش خود را از دست داد و در 16 ژوئن به 55.27 دلار رسید. اگرچه شرکت اتریوم توجه اصلی را به رمزارز اتر داده است اما در چند سال اخیر با سرمایه گذاری مجدد در توسعه رمزارز اتریوم کلاسیک این رمزارز پشتیبان توانسته رشد خوبی از خود به جای بگذارد. اما این افزایش قیمت چندی دوام نیاورد و در ماه ژوئن به نزدیک 55 دلار کاهش یافت.

تا نوامبر 2016 اما قیمت آن به 0.75 دلار کاهش یافت. کارشناسان درباره پیش بینی قیمت اتریوم گفته اند که این رمزارز تا دسامبر سال 2021 به قیمت 55.12 دلار می رسد و تا دسامبر یک سال بعدش قیمت آن می تواند تا 70.59 دلار و تا دسامبر 2025 به 145 دلار افزایش پیدا کند. در راستای این اقدامات قیمت در ماه فوریه به 16.90 دلار افزایش یافت و تا پایان ماه مارس بین 9.94 تا 14 دلار معامله شد.

واردات خودرو آزاد شد

همچین اضافه شدن درگاه پرداخت رمزارزهای نیز به این افزایش قیمت کمک شایانی کرد. این افزایش متوقف نشد و تاریخ 6 مه این ارز رمزنگاری شده رکورد خارق العاده ای را ثبت کرد و قیمت آن به ارزش 176 دلار رسید. همانطور که در پیش بینی های قیمت این رمزارز نشان دادیم، آینده اتریوم کلاسیک () بسیار روشن است و این رمزارز می تواند برای شما سرمایه گذاری بلند مدت مناسب باشد. در زمان ابتدایی ایجاد اتریوم کلاسیک و تقسیم بلاکچین این شرکت در ژوئیه 2016 قیمت اولیه اتریوم کلاسیک 2.08 دلار بود.

خودرو ملی ایران جدید اکنون پس از کمی صحبت درباره ساختار بلاکچین این رمزارز، به بحث اصلی یعنی پیش بینی قیمت اتریوم کلاسیک باز میگردیم و کمی بیشتر درباره آن صحبت میکنیم. افزایش قیمت ناگهانی اتریوم کلاسیک در ماه مه باعث شد، بسیاری از علاقمندان و سرمایه گذاران در حوزه رمزارزها توجه زیادی به رمزارز نشان دهند. در همین راستا ما در این مقاله تلاش می کنیم به پرسش هایی از قبیل چرایی افزایش قیمت این رمزارز در سال 2021 و پیش بینی قیمت رمزارز بیشتر صحبت نماییم.  ​​​.

فعالیت های توسعه ای جدید بلاکچین از ابتدای سال 2021 به شدت قیمت این رمزارز را افزایش داد. اکنون قیمت آن در کانال نزولی معامله می شود و حرکت صعودی آن نیز در سطح مقاومت 61 متزلزل شده است. همانطور که در طول مقاله نیز برشماردیم قیمت این رمزارز به صورت ناگهانی رکورد تاریخی از خود به جا گذاشت و به نزدیکی 177 دلار رسید. حملات هکرها اکوسیستم این رمزارز را تحت تاثیر قرار داده است و باعث شده که شرکت تحقیق و مهندسی زیرساخت های بلاکچین که توسط چارلز هوسکینسون تاسیس شده است، پروژه مانتیس را برای بروزرسانی و پشتیبانی از آن راه اندازی نماید.

دلیل این کشمکش آن بود که توسعه دهندگان این بلاکچین درباره چگونگی پاسخ به هک گروهی سازمان یافته به نام () که منجر به سرقت 3.6 میلیون سکه اتر شد، اختلاف نظر داشتند، ولی نهایتا همگی بر سر ایجاد این رمزارز به توافق رسیدند. اتریوم کلاسیک در ژوئیه 2016 در یک کشمکش پیچیده نهایتا در بلاکچین اتریوم ایجاد شد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که آینده اتریوم کلاسیک () می تواند خوب باشد.

آخرین بروزرسانی در: