طول مطالعه: 4 دقیقه

تحلیل قبلی دامیننس اتریوم همچنان پابرجا بوده و این شاخص در محدوده حمایت بسیار مهمی قرار گرفته است. اندیکاتور در قیمت رند 1200 دلار، مقاومتی را نشان می دهد که در سقف کانال نزولی قرار دارد، و برای خروج از روند نزولی در این تایم فریم، خریداران باید این مقاومت را پس بگیرند. این شاخص نیز در روند صعودی در تایم 4 ساعته دارد، و صرفا در محدوده فعلی در تایم های پایین تر یک ناحیه رنج تشکیل داده است.

دلار امروز چنده

به طور کلی روند در تایم های پایین تر به صورت رنج می باشد و برخورد های قیمت به سطوح حمایت و مقاومت نامنظم خواهد بود. نکته ای که وجود دارد این است که اتریوم هنوز در روند نزولی قرار دارد، و پتانسیل برگشت به سطوح حمایتی پایین تر در صورت شکست خط روند صعودی وجود دارد. بنابراین هنوز سفارشات خریدی در محدوده های حمایت وجود دارد که فعال نشده اند.

در تایم فریم های پایین روند قیمت اتریوم صعودی شده است، اما در تایم فریم 4 ساعته هنوز نزولی می باشد. نمودار اتریوم در تایم فریم 4 ساعته نشان می دهد که قیمت با توجه به شیب بالای روند نزولی، به حمایت مهمی که در گذشته نیز با واکنش همراه بوده، برخورد کرده است. دامیننس اتریوم با رشد روز گذشته مجددا به مقاومت 19 درصد برخورد کرد، و این بار با شکست این مقاومت، حرکت این شاخص می تواند تا محدوده 20 درصد ادامه داشته باشد.

اتریوم اکنون با برخورد به مقاومت محدوده 1650 الی 1750 دلار واکنش منفی نشان داده است، و در صورتی که این مقاومت پر قدرت به سمت بالا شکسته نشود، احتمالا روند رنج آن ادامه پیدا خواهد کرد. و یا اینکه در طول اجرای پروژه به مشکلی که حل شدنی نباشد برخورد نکند و امکان ادامه آن وجود داشته باشد. دامیننس اتریوم روز گذشته ریزش پیدا کرده و بعد از شکست حمایت خط روند صعودی خود، کاهش آن تا محدوده 20.17 الی 20.31 درصد ادامه داشت.

خرید گیم تایم Wow
دامیننس اتریوم مطابق تحلیل روزهای قبل در محدوده 19 الی 19.5 درصد رنج شده است، حجم معاملات اتریوم نیز به شدت کاهش پیدا کرده است و باید تا شکست یکی از این سطوح منتظر ماند. شاخص بعدی که می توان از آن برای معاملات کمک گرفت، بررسی جفت ارز اتریوم نسبت به بیت کوین است. با استفاده از روش ها و سبک های مختلف تحلیلی از جمله سبک پرایس اکشن، به طور دقیق می توان حمایت ها و مقاومت های نمودار را پیدا کرد. ​​​​!

اپل واچ نسل 8
داخل کانال صعودی نیز می توان یک خط روند نزولی در نظر گرفت. برای امروز اندیکاتور پیوت پوینت محدوده 1230 دلار را به عنوان نقطه عطف روند روزانه در نظر گرفته است. اندیکاتور پیوت پوینت برای امروز حمایت 1500 دلار را به عنوان نقطه عطف نوسانات روزانه نشان می دهد. روز گذشته این حمایت شکسته شد، اما مجددا امروز شاخص بالای 19 درصد برگشته است، و خط روند نزولی آن نیز در حال شکسته شدن می باشد. بنابراین در صورتی که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته نشود، احتمال کاهش بیشتر این شاخص تا محدوده 17 درصد وجود دارد.

قیمت این ارز با توجه به اینکه در روند رنجی قرار گرفته است، همچنان می تواند بین این مقاومت و حمایت 1530 دلار نوسان داشته باشد. دامیننس اتریوم بین یک حمایت داینامیک خط روند و یک مقاومت استاتیک در محدوده 15.70 درصد قرار گرفته است. دامیننس اتریوم با شکست خط روند نزولی می تواند شرایط بهتری پیدا کرده است، و پتانسیل افزایش تا مقاومت 20 درصد برای این شاخص به وجود آمده است.

قرعه کشی خودرو Iranecar دامیننس اتریوم با شکست خط روند نزولی خود ، و حفظ حمایت 19 درصد، به محدوده 20 درصد نزدیک شده است، و این ناحیه نیز مجددا می تواند واکنشی باشد. قیمت آن با حرکت صعودی به محدوده 1527 دلار واکنش نشان داد، و در برگشت به سمت حمایت 1500 دلار، با برخورد دقیق به این محدوده، رشد 10 درصد را به ثبت رسانده است. حرکت نزولی موجب شکست حمایت 1130 دلار و برخورد قیمت به حمایت اندیکاتور شد.

پس در صورتیکه اتریوم به این محدوده برخورد داشته باشد تقریباً رشد 50 درصدی را از حمایت 1000 دلار به ثبت میرساند که می تواند برای خریداران کوتاه مدت با سیو سود همراه باشد. قیمت اتریوم در زمان نگارش این تحلیل در محدوده 1940 دلار در حال معامله شدن میباشد. برای صعودی شدن قیمت در تایم 4 ساعته و روزانه نیاز است که خریداران قیمت را بالای محدوده 2000 دلار برسانند.

رونمایی آیفون ۱۴
در این هفته با مشاهده نشان های برگشت و در صورتی که سقف کندل قبلی پس گرفته شود، یعنی خریداران با حمایت های خود قیمت را بالای 3000 دلار برسانند، پتانسیل افزایش بیشتر قیمت و تثبیت شرایط برای حرکت صعودی بعدی فراهم خواهد شد. اتریوم روز گذشته روند رنج خود را ادامه داد و انتظار می رود که این روند در تایم های پایین تر همچنان در ساعات آینده ادامه داشته باشد.

آخرین بروزرسانی در: