طول مطالعه: 4 دقیقه

بنابراین نمایندهی ۶٫۱ اینچی محبوب اپل، قطعا تا سال آینده هم با ما خواهد بود، اما احتمالا با قیمت ۷۰۰ دلار. آیفون ۱۲ هم میتواند با قیمت ۶۰۰ دلار به فروش برسد تا نظر کاربران را به خود جلب کند چون این گوشی در مدل پایه، ۸۰۰ دلار قیمتگذاری شده بود و این کاهش قیمت شاید برای کاربران جذاب باشد. این اتفاق برای آیفون ۱۱ و ۱۲ رخ داد و انتظار داریم برای آیفون ۱۳ هم رخ دهد. انتظار میرود این گوشیها همان آیفون ۱۳ با اندازهی متفاوت باشند. ​ !

دلار به تومان این گوشیها چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ توان پردازشی، تفاوتی با نسل قبل نخواهند داشت. در نتیجه اپل هم ممکن است چند روز قبل یا بعد از تاریخ یادشده از محصولاتش رونمایی کند. امکان ندارد یک شرکت، چندین سال فقط در یک روز از محصولاتش رونمایی کند چون یکبار به خاطر جنگ، یکبار به خاطر بیماری، یکبار به خاطر بسیاری دلایل دیگر ممکن است این تاریخها جابجا شوند. از آنجایی که امسال قرار است فقط چهار گوشی پرچمدار اپل در رویداد یادشده رونمایی و عرضه شوند، در نتیجه طبیعی است که انتظار داشته باشیم شرکت آمریکایی، تولید یک سری از مدلهای قدیمی را متوقف کند تا بدین ترتیب گوشیهای قدیمی، مزاحم فروش گوشیهای جدید نشوند.

رونمایی آیفون آنچه که باعث شده بیصبرانه منتظر ورود گوشیهای آیفون ۱۴ به بازار باشیم، تغییراتی است که اپل در این سری ایجاد کرده. ۲۳ سپتامبر هم (۳۱ شهریور) باید منتظر ورود این گوشیها به بازار باشیم. به احتمال خیلی زیاد، پیشخرید این گوشیها یا باید بلافاصله بعد از مراسم رونمایی و یا در روز جمعهی همان هفته یعنی ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) آغاز شود. از آنجایی هم که سهشنبهی نخست سپتامبر دقیقا یک روز بعد از روز کارگر است، بعید به نظر میرسد اپل در آن تاریخ از سری آیفون ۱۴ رونمایی کند.

یکی از افشاگران حوزهی فناوری که با نام کاربری شناخته میشود، اخیرا مدعی شده که آیفونهای جدید باز هم در روز سهشنبه و در تاریخ ۱۳ سپتامبر امسال رسما رونمایی خواهند شد (۲۲ شهریور). غالبا هم در هفتهی نخست یا دوم سپتامبر شاهد رونمایی از آیفونها هستیم و با توجه به خبری هم که اخیرا به دستمان رسیده، در رابطه با سری آیفون ۱۴ هم همین سیاست قرار است در پیش گرفته شود.

اخیرا هم شنیده بودیم که اپل معمولا گوشیهای خود را در سهشنبهی نخست یا دوم هر سپتامبر رونمایی میکند. اینطور که به نظر میرسد، آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس به اواخر عمر خود نزدیک میشوند. تقریبا همهی ما میدانیم اپل میخواهد گوشیهای خود را در ماه سپتامبر امسال رسما رونمایی کند. اپل معمولا با کاهش ۱۰۰ دلاری قیمت گوشیهای مدل استاندارد، تمایل دارد آنها را برای سال بعد هم نگه دارد. به عبارتی سادهتر، گوشی که بیشترین تهدید را برای این سری داشته باشد باید حذف شود.

با رونمایی و عرضهی سری آیفون ۱۴، تولید چه آیفونهایی متوقف میشود؟ همچنین آیفون ۱۱ هم که همچنان به لطف فروش بالایش تولید میشود، به احتمال زیاد دیگر بازنشسته خواهد شد. دو مدل استاندارد و مکس/پلاس اما تغییرات خاصی ندارند جز اینکه مکس، یک عضو تازهوارد به مجموعه است که اندازهی آن به ۶٫۷ اینچ میرسد. با این حال هنوز چیزی قطعی نیست و اینها فقط حدسهای منطقی و محتملی هستند که با توجه به سیاست آشنای شرکت آمریکایی مطرح میشوند.

البته اکنون که چندین سال است شاهد برگزاری مراسمهای مختلف از سوی این شرکتها هستیم، به دفعات زیادی تغییرات در برنامهی آنها به وجود آمده است. البته اگر هیچ اتفاقی نیفتد و اپل را با مشکل مواجه نکند، این اتفاق باید به رسم سنتی که اپل دارد، همیشه در همین ماه رخ بدهد. از جمله بهترین این تغییرات میتوان به اضافه شدن قابلیتهای متعدد به دو مدل پرو و پرو مکس اشاره کرد که سیستمعامل با امکانات جذاب، طراحی حفرهای دوربین سلفی و سنسورهای تشخیص چهره، دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و…

رئال مادرید و

, , , (2020), "", , .6, . , (2020), "", , . , (2007), : , , , : : , : . , (2018), , : . , (2019), -19 , : -19 , : .

, . (2016), ", ", , . , (2020), "-19 ", , . , (2020), "-19 ", , . , (2021), "-19 ", & , .

خرید گیم تایم World Of Warcraft

, , , (2020), "-19, ", , , . , , , (1987), "", , . , , , (1997), ": ", , . , . (2003), ": ", , , , . , (2019), : , : -19 , : .

, (2020), , : -19, , : . , (1974), "", , , : . , (2020), "-19 ", , . , (2005), , : .

, (2020), , , ?, : -19 , . , : . ، وضعیت زنجیرهی تأمین اصلا خوب نیست و هزینهها هم سرسامآور شدهاند. , ., , ., , . (2019), , : .

آخرین بروزرسانی در: